فارسی | English

شرکت الماس اروند آبی با سالها تجربه در زمینه صنعت خودرو، در سال های اخیر فعالیت خود را معطوف به تحقیق و توسعه صنعت موتورسیکلت های برقی نموده و در این راستا با اخذ نمایندگی رسمی از یکی از کمپانی های صاحب نام جهان در کشور چین به نام شینری که با برند سونرا فعالیت مینماید؛ این مسیر را ادامه میدهد و به جرات میتوان ادعا نمود در جهت پیشبرد این مهم یکی از پیشگامان در کشور عزیزمان خواهد بود.

کارخانه شینری با برند تجاری سونرا در سال 1999 میلادی تاسیس گردیده و امروز یکی از بزرگترین کارخانجات در زمینه تحقیق و تولید و توزیع وسائط نقلیه برقی و همچنین تولید قطعات و لوازم اصلی و یدکی مورد نیاز در این زمینه می باشد.

امروزه کمپانی شینری عنوان رهبری صنایع تولیدی وسائط نقلیه برقی در چین را عهده دار بوده و در کنار آن مالک 3 مرکز بزرگ تولیدی در شهرهای اوشی، تیان جین، شان فن و همچنین 6 مجموعه کلیدی وتاثیرگذار بر این صنعت در کشور چین میباشد.

این مجموعه با حدود 5000 نفر پرسنل و سرمایه ای معادل یک میلیارد یوان و تولید سالیانه دو میلیون وسیله نقلیه برقی و همچنین کسب مقام اول فروش در جهان برای مدت 5 سال متوالی به همراه تاییدهای جهانی استاندارد DOT ,EEC ,EN15194 ,CE و حجم زیاد صادرات به کشورهایی دراروپا ، امریکا ، آسیا و همچنین افریقا ، فعالیت های خود را در کشور چین دنبال مینماید.

کمپانی شینری در سال 2008 با عرضه 3000 عدد موتورسیکلت برقی و چهار چرخه های برقی در المپیک چین و همچنین کمک در برگزاری نمایشگاه تکنولوژی شانگهای در سال 2010با عرضه 150 عدد وسیله چهار چرخه برقی و 300عدد موتور سیکلت برقی بعنوان تنها تامین کننده رسمی اینگونه وسائط نقلیه در اکسپو 2010 شناخته گردید.

این شرکت به دلیل انگیزه بالا جهت بهینه سازی این صنعت و دستیابی هر چه سریعتر به تکنولوژی برتر، تمامی دقت عمل خود را متمرکز بر تحقیق و استفاده از تمامی امکانات موجود و ایجاد واحد فعال در زمینه مدیریت تحقیق و توسعه بکار گرفته تا بتواند سهم بسزایی در راستای ایجاد نوآوری و پیشرفت ایفا نماید.

تلاش این شرکت در جهت افزایش درخواست بازار؛ سهم به سزایی در ایجاد نوآوری و توسعه و پیشرفت این صنعت داشته است.

دربـاره ما